Slovenski Podcasti

Seznam vseh slovenskih podcastov

Luka DONČIĆ navdušuje v DALLASU, Goran DRAGIĆ pa v MIAMIJU

PODKAST: Analiza uvodnih tekem obeh slovenskih zvezdnikov SPORED: 01:35 - Napovednik prihodnjih podkastov 04:40 - Luka Dončić in Dallas Mavericks 25:30 - Goran Dragić in Miami Heat Sinočnji tekmi “cimrov” z lanskega Eurobasketa sta bili zelo podobni. Oba sta začela zelo slabo, nato pa sta bila po visokem zaostanku njunih ekip, oba tudi glavna “krivca” za preobrat. Dončić je v 2. četrtini dosegel 15 točk in srečanje končal s 26 točkami, 6 skoki in 3 podajami, Dragić pa je v 1. polčasu dosegel le 2 točki, nato pa jih v 3. četrtini dodal 13 ter srečanje končal z 20 točkami, 7 podajami in 4 skoki. Toda na koncu se je veselil le Dončić, ki je slavil prvo zmago v svoji NBA karieri, Dragić pa je po nesrečnem porazu za 1 točko, sklonjene glave moral zapustiti parket. Kaj so pokazale uvodne tekme obeh slovenskih zvezdnikov. Kako sta igrala sinoči? Kakšna je njuna vloga in domet njunih moštev? Ali zmoreta še več? Kaj je bilo dobrega in kaj slabega? Vse to in še več v analizi iger Gorana Dragića in Luke Dončića. Prijazno vabljeni k poslušanju.