Slovenski Podcasti

Seznam vseh slovenskih podcastov

Žoga je okrogla s03e15: Miha Mevlja junak zmage nad Hrvaško

Sanjska predstava Mihe Mevlje, ena njegovih najboljših v dresu slovenske reprezentance, je po dvoboju Slovenije in Hrvaške povedal gost podkasta Marinko Galić. Nekdanji reprezentančni branilec, ki je za izbrano vrsto odigral 66 tekem in igral na dveh velikih tekmovanjih je bil navdušen nad obrambno igro Slovenije, ki je s tremi točkami proti favoritu skupine na najboljši možen način krenila v kvalifikacije za Katar 2022. Aljaž Golčer se je v prvem polčasu pogovarjal tudi z Boštjanom Janežičem, v drugem pa je besedo predal trojici Marko Cirman, Jože Pepevnik in Luka Petrič, ki je spremljala slovenski poraz na Euru do 21 let v Ljudskem vrtu. Mlada reprezentanca se je po spodbudnem prvem polčasu v drugem malce odprla, Španci pa so jo takoj kaznovali z dvema hitrima zadetkoma, njihova zmaga pa bi lahko na koncu bila še izdatnejša kot 3:0.